BUT-MAT BUT-MAT
 
space space space
 
folia maszynowa
folia ręczna
folia mini stretch
folia spożywcza
 
 
 
O firmie Folia Jumbo Folia maszynowa Folia ręczna Folia mini stretch Folia spożywcza Dane techniczne Cenniki do pobrania Transport i dostawa Kontakt
 

Folia maszynowa - folia stretch

folia maszynowa, folia stretchMaszynowa folia stretch przeznaczona jest do pakowania – owijania ładunków na paletach za pomocą owijarek mechanicznych. Są to specjalistyczne urządzenia przemysłowe, które gwarantują dokładne zapakowania towarów na paletach. Zastosowanie owijarek mechanicznych pozwala na ekonomiczne i oszczędne w zużyciu folii pakowanie a zastosowanie odpowiedniego rodzaju folii pozwala uzyskać największą możliwą efektywność podczas pakowania. W naszej ofercie najdziecie Państwo folie maszynowe standard, power, super power.

Zastosowanie folii stretch doskonale utrzymuje i zabezpiecza ładunki na paletach, zapobiegających ich przemieszczeniu i uszkodzeniu. Ponadto folia ochronią produkty przed warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniami oraz promieniowaniem słonecznym.
W naszej ofercie znajduje się folia maszynowa polietylenowa LLDPE oraz pięciowarstwowa folia produkowana metodą CAST. Wszystkie folie są bezbarwne, transparentne. Sprzedajemy nawoje o masie od 15 kg do 18 kg. Zakupione u nas folie wraz z tekturowymi tulejami stanowiącymi środek belki, mogą być w 100% poddane recyclingowi.

Nasze folie magazynujemy w pomieszczeniach zadaszonych, co gwarantuje wysoką jakoś produktów i minimalizuje ich uszkodzenia. Zaleca się przechowywanie wszystkich folii maszynowych w temperaturze od 0 do 30 °C.

Parametry techniczne:

» grubość – 17,23,30 [μm]
» szerokość – 500 [mm]
» gęstość – 0,914 [g/cm3]
» giętkość – 47,60 [m2/kg]
» przezroczystość – 0,5 do 1,0 [%]
» współczynnik gładkości – 150 do 155 [%]
» wytrzymałość na rozciąganie 48 [N/m2]
» rozciągliwość robocza 150-300 [%]
» rozciągliwość wzdłużna min. 120 [%]
» średnica wewnętrzna tulei – 76 mm
» średnica zewnętrzna tulei – 105 mm
Poszukują Państwo innego rodzaju folii? Proszę o kontakt z nami


 
 
roll stretch all, one for all