BUT-MAT BUT-MAT
 
space space space
 
folia mini stretch
folia spożywcza
folia stretch
folia jumbo
 
 
 
O firmie Folia Jumbo Folia maszynowa Folia ręczna Folia mini stretch Folia spożywcza Dane techniczne Cenniki do pobrania Transport i dostawa Kontakt
 

Folia mini stretch - folia stretch

folia mini stretch, folia stretchFolie mini stretch znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba taniego oraz efektywnego pakowania niewielkich przedmiotów. Ponadto folia taka może być używana do łączenia ze sobą mniejszych paczek lub produktów tj. do tworzenia większych wiązek długich elementów. Mini rolki są wygodne w użyciu, a pakowanie z ich wykorzystaniem nie wymaga dużych nakładów siły. Stosowanie folii minii stretch jest również ergonomiczne i bardzo wydajne.

Folia mini stretch to doskonała alternatywa dla taśm klejących. Główną zaletą folii jest niepozostawianie śladów klejów na zapakowanych towarach. Co więcej, podczas usuwania folii mini stretch nie nastąpi uszkodzenie zapakowanego przedmiotu. Bezbarwne folie stretch pozwalają na szybką identyfikację zapakowanych towarów, w przeciwieństwie do opakowań kartonowych oraz takich, do zapakowania, których użyto dużo szare taśmy klejącej.

Oferujemy Państwu folie mini stretch w nawojach o masie od 0,3 kg do 0,5 kg. Folia wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.
Poszukują Państwo innego rodzaju folii? Proszę o kontakt z nami


 
 
roll stretch all, one for all