BUT-MAT BUT-MAT
 
space space space
 
folia ręczna
folia mini stretch
folia spożywcza
folia stretch
 
 
 
O firmie Folia Jumbo Folia maszynowa Folia ręczna Folia mini stretch Folia spożywcza Dane techniczne Cenniki do pobrania Transport i dostawa Kontakt
 

Folia ręczna - folia stretch

folia ręczna, folia stretchFolia ręczna, w przeciwieństwie do maszynowej, przeznaczona jest do ręcznego zabezpieczania produktów. Wykorzystywana jest ona w małych i średnich przedsiębiorstwach, magazynach, hurtowniach, a także w sklepach. Przy pomocy ręcznej maszynki pracownicy w łatwy sposób mogą pakować towary, na przykład znajdujące się na paletach i wymagające na niej unieruchomienia do transportu.

Podobnie jak wszystkie folie stretch – folia ręczna chroni zapakowane towary przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki swoim właściwościom takim jak dokonała rozciągliwość oraz wytrzymałość, pozwala na szybkie i łatwe owijanie towarów. Transparentność foli ręcznej umożliwia łatwą identyfikacje towarów na paletach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo folie stretch ręczne w nawojach od 1,2 kg do 3,0 kg oraz grubości 23 mikrometry lub inne. Taka grubość zapewnia wysoką odporność na rozerwanie, a doskonała elastyczność ułatwia pracę osób pakujących. Folie stretch ręczne cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na wysoką wytrzymałość, łatwość użycia oraz optymalne poziomy oporu przedarcia.
Poszukują Państwo innego rodzaju folii? Proszę o kontakt z nami


 
 
roll stretch all, one for all