BUT-MAT BUT-MAT
 
space space space
 
folia jumbo
folia maszynowa
folia ręczna
folia mini stretch
 
 
 
O firmie Folia Jumbo Folia maszynowa Folia ręczna Folia mini stretch Folia spożywcza Dane techniczne Cenniki do pobrania Transport i dostawa Kontakt
 

Folia Jumbo - folia stretch

folia jumbo, folia stretchOferowana przez nas folia stretch jumbo występuje w dwóch wariantach: folia polietylenowa LLDPE oraz folia pięciowarstwowa, produkowana metodą CAST. Folia stretch posiadająca grubość 23 mikrometry jest najczęściej używaną folią na świecie. Tak ogromne jej wykorzystanie wiąże się przede wszystkim z unikalnymi właściwościami folii jumbo. Polecana naszym klientom folia jumbo charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością i przyczepnością, zachowując równocześnie wszystkie najlepsze cechy folii stretch.

Folia jumbo znajduje zastosowanie w różnorodnych rodzajach pakowania: od małych i wielkogabarytowych paczek po całe, duże palety. Bardzo wysoka wytrzymałość oraz rozciągliwość gwarantują prawidłowe zabezpieczenie transportowanych towarów, chroni przesyłki przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także ochrania przed wilgocią, promieniowaniem UV i różnorodnymi zanieczyszczeniami. Ponadto czarna folia pozwala zapewnić dyskrecję przesyłek.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo filię stretch jumbo w postaci nawojów o masie od 50 kg do 60 kg. Takie rozwiązanie służy do konfekcjonowania folii na mniejsze rolki, zarówno ręczne, jak i maszynowe. Dopiero wówczas folia ta może zostać zastosowana między innymi do stabilizacji ładunków paletowych. Folia jumbo w takiej postaci używana jest przede wszystkim w firmach, które zajmują się dalszą jej odsprzedażą.

Nasza folia stretch jumbo to produkt z zachowaniem norm europejskich.

Parametry techniczne:

» grubość – 17,23,30 [μm]
» szerokość – 500 [mm]
» gęstość – 0,914 [g/cm3]
» giętkość – 47,60 [m2/kg]
» przezroczystość – 0,5 do 1,0 [%]
» współczynnik gładkości – 150 do 155 [%]
» wytrzymałość na rozciąganie 48 [N/m2]
» rozciągliwość robocza 150-300 [%]
» rozciągliwość wzdłużna min. 120 [%]
» średnica wewnętrzna tulei – 76 mm
» średnica zewnętrzna tulei – 105 mm
Poszukują Państwo innego rodzaju folii? Proszę o kontakt z nami


 
 
roll stretch all, one for all