BUT-MAT BUT-MAT
 
space space space
 
folia spożywcza
folia stretch
folia jumbo
folia maszynowa
 
 
 
O firmie Folia Jumbo Folia maszynowa Folia ręczna Folia mini stretch Folia spożywcza Dane techniczne Cenniki do pobrania Transport i dostawa Kontakt
 

Folia spożywcza - folia stretch

folia spożywcza, folia stretchFolia spożywcza znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, w mniejszych sklepach, marketach, hurtowaniach, restauracjach, a także w gospodarstwach domowych. Folia ta przede wszystkim doskonale nadaje się do przechowywania produktów spożywczych. Jest ono szeroko wykorzystywana do pakowania wędlin, mięsa, ryb, owoców, warzyw, a także pieczywa i wyrobów cukierniczych. Jej podstawową funkcją jest ochrona żywności przed wysychaniem. Ponadto folia zapobiega przenikaniu zapachów.

Właściwości folii stretch takie, jak jej rozciągliwość i doskonałe przyleganie tj. dopasowywanie się do kształtu danego produktu pozwalają na łatwe i dokładne zabezpieczenie towarów. Co więcej, folie spożywcze gwarantują pakowanym artykułom spożywczym optymalną wymianę pary wodnej i tlenu, a co za tym idzie produkty „oddychają”. Pozwala to na wydłużenie okresu przydatności do spożycia i jednocześnie pozwala utrzymać atrakcyjny, estetyczny wygląd produktów. Wysoka przezroczystość folii spożywczej umożliwia łatwą identyfikacje zapakowanych towarów.

Folia spożywcza produkowana jest z najwyższej jakości materiałów oraz posiada atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Produkcja tego typu folii odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach, które spełniają wszelkie wymogi sanitarne. Oferowana przez nas folia spożywcza występuje w postaci nawojów o masie od 0,3 kg do 0,8 kg.
Poszukują Państwo innego rodzaju folii? Proszę o kontakt z nami


 
 
roll stretch all, one for all